Místností voní kůže a knihařské lepidlo. V tom šedivém sídlištním paneláku na okraji Prahy by romantickou knihařskou dílnu nikdo nehledal. Probírám se kůžemi a nakonec vybírám světlejší a hrubší. Nechci, aby vypadala jako hladká koženka. Domlouvám s knihvazačem, jak má vypadat hřbet, že sámky mají být přiznané, a ještě ladíme, jak detailní může být kresba diagramu, aby byl po vytlačení v kůži stále zřetelný.

Knihy se vydávají ve stále menším nákladu, jako by jim zvonila hrana stejně jako tištěným novinám a časopisům. Magazín IN není jediným periodikem, které zaniká. Zdá se, jako by se všechna média digitalizovala a přesouvala na internet. I knihy si stále více lidí čte na elektronických čtečkách.

Chcete číst dál?

Ještě na vás čeká 80 % článku. S předplatným HN můžete začít číst bez omezení a získáte plno dalších výhod!

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Nebo si kupte jen tento článek za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.