Emise akcií evropských firem poprvé od ekonomické krize z let 2008/2009 předčily americké a asijské IPO. V prvním čtvrtletí roku si evropské firmy přišly na burzu pro 18 miliard dolarů, zatímco asijské pro 5,3 miliardy a americké jen pro 1,6 miliardy dolarů. Tato čísla jasně ukazují, že firmy při primárních emisích reagují na vývoj na akciových trzích.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



