Koishi rozšiřuje své impérium

Brněnská fish & sushi restaurace Koishi nemá v poslední době úplně dobré recenze, což ale její majitele zjevně nezabrzdí v rozletu. Společnost vedená Janko Martinkovičem se dohodla se skupinou Ambiente, a budou to tedy právě oni, kdo v Brně otevřou první místní pobočku sítě Lokál. Pivnice s klasickou českou kuchyní by měla být otevřena někdy v polovině roku. Což je skvělá zpráva pro Brno i pro majitele Koishi, protože Gourmetguru si ani neumí představit, že by koncept v Brně nefungoval.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se