Koishi rozšiřuje své impérium
Brněnská fish & sushi restaurace Koishi nemá v poslední době úplně dobré recenze, což ale její majitele zjevně nezabrzdí v rozletu. Společnost vedená Janko Martinkovičem se dohodla se skupinou Ambiente, a budou to tedy právě oni, kdo v Brně otevřou první místní pobočku sítě Lokál. Pivnice s klasickou českou kuchyní by měla být otevřena někdy v polovině roku. Což je skvělá zpráva pro Brno i pro majitele Koishi, protože Gourmetguru si ani neumí představit, že by koncept v Brně nefungoval.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








