Pátý největší domácí bankovní dům Raiffeisenbank dokázal v prvním čtvrtletí vydělat 701 milionů korun čistého. Tedy o třetinu více než ve stejném období loňského roku. Podle generálního ředitele banky Igora Vidy k výsledku pomohla především dobrá platební morálka klientů, a tím pádem i nižší tvorba opravných položek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








