Na českých stavbách loni zemřelo 16 dělníků a skoro 100 se jich vážně zranilo. Oproti předchozímu roku se počet zranění na staveništích zvýšil téměř dvojnásobně. Vláda proto chystá výrazné přitvrzení pravidel, která mají bezpečnost práce na stavbách zvýšit: statisícové pokuty se budou rozdávat za daleko více prohřešků než dosud.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











