V bytových domech přibývá lidí, kteří neplatí zálohy na energie a další služby spojené s užíváním bytu. Na dlužníky kvůli nedokonalé právní úpravě doplácejí ti, kteří měsíční zálohy poctivě hradí. Aby dům nebyl odpojen od energií a dodávky vody, platby za dlužníky se vezmou z fondu oprav. A když se vyčerpá i ten, zálohy se navýší.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






