Aktuální ročník, jenž zahájil Ivo Rosol, ředitel vývojové divize pořádající společnosti OKsystem, obsahově pokrýval témata bezpečnosti, NFC technologie, novinky v oblasti čipových karet a mobilní zařízení.

Na konferenci se prezentovali například Dalibor Premus (Wincor Nixdorf) s přednáškou o biometrických technologiích využitých pro autentizaci a elektronický podpis s aplikacemi v českém bankovnictví nebo Filip Filipović ze společnosti OKsystem, který představil nové funkcionality v aplikaci Babel Business Edition, řešení pro bezpečnou firemní komunikaci.

Se zajímavou přednáškou na téma možností identifikace se zachováním soukromí pomocí NFC, BLE, Wi-Fi a GSM se prezentoval Jiří Bárta ze společnosti IMA. O mobilních identifikačních dokumentech přednášel Petr Šturc (Gemalto).

Konferenci, na kterou zavítalo více než 200 manažerů a IT specialistů z komerčního i veřejného sektoru uzavřel, Ivo Rosol (OKsystem) s přednáškou věnovanou problematice průchodu přes NAT při přímé IP komunikaci mobilních zařízení.

Související