Nová verze sady podnikových aplikací IFS Aplikace 9 má zákazníkům přinést především agilitu a flexibilitu, umožňit rychlé reakce na změny.

Hlavní novinky IFS Aplikace 9

  • IFS Lobby - přehledný pohled zacílený na jednotlivé aspekty podnikání a situace, vztahující se vždy k roli či procesu. Rozhraní IFS Lobby lze přizpůsobit tak, aby poskytovalo informace na míru jednotlivým uživatelům. Díky tomuto mají uživatelé blíže k obchodním procesům bez ohledu na to, zda k řešení přistupují z PC, tabletu nebo chytrého telefonu.
  • IFS Streams - oznamovací systém navržený tak, aby uživatel mohl sledovat jednotlivé procesy podnikání a byl přímo v centru dění. Systém zasílá aktualizace a spouští akce, které jsou relevantní pro jednotlivé uživatele.
  • Architektura aplikace založená na vrstvách - speciální rozšíření a přizpůsobitelné vrstvy urychlují a zlevňují další úpravy aplikace. Techničtí specialisté ušetří čas při administraci těchto procesů a mohou se zaměřit na činnosti přinášející přidanou hodnotu.
  • Vestavěné CRM - IFS Aplikace 9 poskytují integrovanou funkčnost CRM systému (řízení vztahů se zákazníky). Obchodní data jsou k dispozici správným lidem ve správný čas, což umožňuje zkvalitnit rozhodování i služby zákazníkům.
  • Vylepšená podpora pro globální podnikání - k dispozici jsou nové funkce pro konsolidaci skupin a podpora pro firmy s maticovou strukturou, které globálním firmám umožňují využívat výhod své velikosti.

"Řešení IFS Aplikace 9 přináší velké množství nových funkcí, stávajícím i novým zákazníkům je k dispozici více než 500 vylepšení," uvedl Thomas Säld, senior viceprezident pro výzkum a vývoj ve společnosti IFS. "Při vývoji byla naší hlavní prioritou podpora agility podnikání. IFS Aplikace 9 přinášejí nové možnosti vizualizace, nástroje pro spolupráci, konfiguraci na míru jednotlivým uživatelům a architekturu založenou na vrstvách."