Zahraniční pobočky ruských státních firem a institucí po celém světě čelí riziku, že přijdou o majetek a nebudou moci fungovat, i když budou protestovat sebevíc. Dopadnout by to mohlo i na energetickou bezpečnost zemí střední a východní Evropy, kde je role ruských státních firem jako dodavatelů energie velmi důležitá, uvedl generální tajemník energetické charty Urban Rusnák na včerejší konferenci o energetice v Senátu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se