Energetická společnost Vattenfall sídlící ve Švédsku po roce spekulací konečně oznámila záměr prodat své elektrárny v Německu. A přestože polostátní společnost ČEZ poslední půlrok o případných akvizicích hovořila poměrně opatrně, její finanční ředitel Martin Novák okamžitě potvrdil zájem české firmy elektrárny koupit.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










