Každý druhý řidič se v Praze a velkých městech vyhne pokutě. Využívá obstrukce, odvolává se a natahuje správní řízení tak dlouho, že ho úředníci nestihnou projednat a kauza spadne pod stůl.
Úředníci, kteří na magistrátech pokuty vyřizují, proto teď přišli s návodem, jak vymáhání peněz vylepšit: navrhují sebrat řidičům možnost odvolání proti udělené pokutě. Úřad by rozhodl a vše by okamžitě platilo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










