Sednout si pod smrk aneb Velkým tématem je sám člověk

◼ Aleš Šlechta
◼ jednatel firmy Galvamet

Mám takovou oblíbenou praktiku. Buď si sednout pod svůj oblíbený smrk, anebo si dát pořádně do těla fyzickou prací na chalupě. Tam mě neustále napadají myšlenky, co by se mělo a jak. Pod svůj strom ovšem rád přizvu také další lidi, abych se přesvědčil o tom, že ten pohled do údolí má stejný vliv i na ostatní. Příjemné na tom je rovněž to, že zůstávám u témat, u kterých znám řešení nebo k němu mohu přispět.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se