Tahle chyba musí tehdejší manažery německého Continentalu pořádně mrzet. Před 10 lety se zbavili zlínské části bývalého Barumu s tím, že výroba pneumatik pro traktory nemá budoucnost.
Noví majitelé Tomáš Němec a Oldřich Šlemr ale z firmy udělali světovou špičku a gumárenskou společnost teď prodávají švédské konkurenci. Za 31 miliard korun.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






