Měla to být zábavná noc. Stovky Francouzů i zahraničních turistů si v pátek večer vyšly do klubu Bataclan, kde vystupovala americká kapela The Eagles of Death Metal. Jiní, včetně prezidenta Françoise Hollanda v doprovodu německého ministra zahraničí Franka-Waltera Steinmeiera, si zašli na přátelské fotbalové utkání mezi Francií a Německem, další si v pařížských restauracích a barech chtěli dopřát jen večeři nebo sklenku vína s přáteli.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se