Měla to být zábavná noc. Stovky Francouzů i zahraničních turistů si v pátek večer vyšly do klubu Bataclan, kde vystupovala americká kapela The Eagles of Death Metal. Jiní, včetně prezidenta Françoise Hollanda v doprovodu německého ministra zahraničí Franka-Waltera Steinmeiera, si zašli na přátelské fotbalové utkání mezi Francií a Německem, další si v pařížských restauracích a barech chtěli dopřát jen večeři nebo sklenku vína s přáteli.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



