Pokud všechno půjde podle plánů společnosti Melida, která provozuje Skiareál Špindlerův Mlýn, mělo by nejznámější české horské středisko do dvou let výrazně nabobtnat.

"Počítáme s tím, že ještě letos dojde ke změně územního plánu. Budou odsouhlaseny všechny nutné zákonné procedury a schválena studie vlivu na životní prostředí. Na konci roku získáme územní rozhodnutí a stavební povolení. A v zimě bychom rádi začali stavět," popisuje šéf skiareálu Čeněk Jílek aktuální harmonogram investice. Ta spolkne až miliardu korun.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se