Přesně za tři měsíce Bohuslav Sobotka oznámí, zda chce dál vést ČSSD a v příštím roce obhajovat i post premiéra. Rozhodne se podle výsledku říjnových voleb do krajů a Senátu. Pokračovat bude jen v případě, když v nich strana uspěje.
"Já bych rád udržel nejsilnější pozici sociální demokracie v krajích i nejsilnější senátorský klub. Pokud bude důvěra voličů dostatečná, přijedu příští rok na jaře na sjezd a budu se ucházet o vedení strany a budu chtít vést sociální demokracii do příštích sněmovních voleb," řekl Sobotka v rozhovoru pro HN.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






