Na nový digitální televizní standard DVB-T2 přejde Česko k 1. únoru 2021. Až dva a půl milionu domácností si kvůli tomu bude muset pořídit novou televizi nebo set-top-box. Strategii rozvoje zemského digitálního televizního vysílání ve středu schválila vláda.
Stát se k digitalizaci zavázal, protože současné televizní frekvence musí být v celé EU uvolněny ve prospěch mobilních operátorů, kteří na nich chtějí vystavět mobilní sítě páté generace.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



