V takzvané klasické instalaci je spotřebič připojen k napájení přímo přes spínací prvek (např. vypínač). Jakákoliv změna ovládání, způsobená například změnou způsobu užívání prostoru nebo přechodem na modernější technologii, je téměř vždy spojena s kompletní změnou celé instalace, a tedy i se všemi průvodními negativními zásahy, jako jsou sekání do zdí a podobně. Ale i u nových instalací je zabezpečení moderních funkcí klasickým způsobem, jako jsou centralizované ovládání, prvky automatizace atp., velmi složité a mnohdy zcela neřešitelné. Výrobci jednotlivých subsystémů sice již dnes zpravidla nabízejí automatizaci jednotlivých procesů, ale už nijak neřeší jejich koordinaci v rámci celého domu. Inteligentní instalace všechny tyto problémy smazává. Způsob ovládání si plně definuje uživatel a lze jej změnit pouhým softwarovým zásahem, a navíc získá ovládání celého domu přes jedno uživatelské rozhraní.

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 90 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Nákup jednoho článku

Vyberte si způsob platby

Platba kartou
 Rychlá online platba

Zpracování osobních údajů a obchodní sdělení

Pokračováním v nákupu beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Nepřeji si dostávat obchodní sdělení týkající se objednaných či obdobných produktů společnosti Economia, a.s. »

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.

KOUPIT ČLÁNEK
Čekejte Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Pozor Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Zadejte e-mailovou adresu

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste si článek mohli po přihlášení kdykoliv přečíst.

Zdá se, že už se známe

Pod vámi uvedenou e-mailovou adresou již evidujeme uživatelský účet. Přihlaste se.

Jste přihlášen jako

Na e-mailovou adresu vám pošleme potvrzení o platbě.