Panáček pojídající párek, logo společnosti Kostelecké uzeniny, bude letos v obchodech vidět více než dříve. Firma ze skupiny Agrofert ministra financí Andreje Babiše slaví sto let existence a má před sebou jednu z největších investic posledních let.
Výrobce párků a trvanlivých salámů nasměruje do modernizace a navýšení produkce přibližně dvě stovky milionů korun. Pro srovnání − loni to byla polovina. "Konečně nás to posune tam, kde chceme být. Kostelec bude nejen velký, ale bude mít i nové technologie," říká Michal Jedlička, generální ředitel Kosteleckých uzenin.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








