Podnikatel Marek Dalík bude muset zpět do vězení kvůli tomu, že požadoval takřka půlmiliardový úplatek za to, že rakouská zbrojovka Steyr nepřijde o dvacetimiliardový kontrakt na dodávku obrněných transportérů Pandur. Znovu o tom včera rozhodl Vrchní soud v Praze.

A byť se Dalíka zastal Nejvyšší soud, který letos v dubnu zrušil verdikt, jenž ho poslal na čtyři roky do vězení, nový trest je paradoxně ještě o rok přísnější.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se