Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

možná si někteří z vás pamatujete, že se ještě před pár lety běžně říkalo: "Hele, nedělej si s tím hlavu, bude to jen na webu." Znamenalo to, že stačí použít obyčejné fotky, na texty se není nutné tolik soustředit, protože to bude "jen na internetu" a materiál se nebude tisknout. On-line prostředí se zkrátka ještě relativně nedávno nepřikládal takový význam. Co ale ve skutečnosti znamená, že něco bude jenom na webu? Že to prostě bude všude. Stejně tak teď platí, že když něco na internetu není, skoro jako by nebylo.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se