Původně plánoval šéf ANO Andrej Babiš pomocí elektronické evidence tržeb (EET) pokrýt celou ekonomiku. Všichni podnikatelé by v reálném čase posílali údaje o svých tržbách finanční správě. Nyní přichází ministerstvo financí s prvním ústupkem desetitisícům malých podnikatelů a živnostníků.
Ti by v budoucnu nemuseli zaznamenávat své tržby v rámci stávajícího systému EET. Sbírali by jen účtenky a berní úředníky o tržbách informovali pouze jednou za měsíc.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











