V debatě o stěhování brněnského nádraží Matěj Hollan před několika dny neuspěl. Náměstek primátora za hnutí Žít Brno se snažil prosadit, aby stanice zůstala v centru. Navíc se mu nepodařilo dostat na pirátskou kandidátku pro říjnové komunální volby.
Zástupce původně recesistické občanské iniciativy teď přemýšlí, jak dál. V městské politice chce zůstat.
"Diskutujeme, jak podzimní volby pojmout. Účastnit se jich chceme," říká Hollan. Rád by pokračoval v tom, co rozjel. To je především projekt sociálního bydlení či stavba nového koncertního sálu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












