V debatě o stěhování brněnského nádraží Matěj Hollan před několika dny neuspěl. Náměstek primátora za hnutí Žít Brno se snažil prosadit, aby stanice zůstala v centru. Navíc se mu nepodařilo dostat na pirátskou kandidátku pro říjnové komunální volby.

Zástupce původně recesistické občanské iniciativy teď přemýšlí, jak dál. V městské politice chce zůstat.

"Diskutujeme, jak podzimní volby pojmout. Účastnit se jich chceme," říká Hollan. Rád by pokračoval v tom, co rozjel. To je především projekt sociálního bydlení či stavba nového koncertního sálu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se