Komunisté na svém sobotním sjezdu v Nymburce potvrdili, že nemají rádi žádné velké změny. Když měli možnost při volbě předsedy vyměnit Vojtěcha Filipa, který vede KSČM už od roku 2005, rozhodli se nechat vše − už popáté − při starém. Ostatně řadu let měli komunisté v čele i Filipova předchůdce, Miroslava Grebeníčka.

Jakékoliv výrazné změny navíc odmítl i sám Filip. Po svém zvolení na otázku, jestli bude něco dělat jinak, odpověděl stručně: "Těžko mě někdo předělá."

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se