Některé směnárny dodnes účtují klientům dvacetiprocentní komisní poplatek.
ČNB tvrdí, že nejde o systémovou chybu, sami lidé si podle ní musí dávat pozor, za jakých podmínek peníze vyměňují.
Návrh na řešení od poslanců STAN vláda odmítla jako špatný. Na lepší ovšem čekají okradení již třicet let.
Zbývá vám ještě 95 % článku
Co se dočtete dál
- Jak to dopadlo se snahami omezit pro Česko ne zcela lichotivé chování některých směnáren.
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!
Tento článek je zamčený.
Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte
předplatné.
Vyberte způsob sdílení