Nedávno jsem odpovídal na dotaz jedné ekonomické redaktorky, který se týkal toho, zda bude i za 20 let existovat ještě jako naše národní měna česká koruna, nebo ji konečně vystřídá euro, případně některá ze současných kryptoměn. K tomu doplňuji, že slavíme 100 let od vzniku Československa, ale koruna jako měna existuje ještě o 26 let déle. Odpověděl jsem, že Česko podle mne přistoupí k evropské měně, jež ale v té době bude existovat ve velké míře pouze jako elektronická.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





