Nedávno jsem odpovídal na dotaz jedné ekonomické redaktorky, který se týkal toho, zda bude i za 20 let existovat ještě jako naše národní měna česká koruna, nebo ji konečně vystřídá euro, případně některá ze současných kryptoměn. K tomu doplňuji, že slavíme 100 let od vzniku Československa, ale koruna jako měna existuje ještě o 26 let déle. Odpověděl jsem, že Česko podle mne přistoupí k evropské měně, jež ale v té době bude existovat ve velké míře pouze jako elektronická.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se