Sociální demokracii neškodím, pracuji dobře," odmítal ještě minulý týden ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) rezignovat na své místo ve vládě. Včera však oznámil, že se s vědomím předsedy strany Jana Hamáčka rozhodl ze své funkce odejít ke konci měsíce. Od 27. června loňského roku, kdy byla současná vláda jmenována, je už šestým ministrem, který v ní končí.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Čím ministr kultury Antonín Staněk zdůvodnil svou rezignaci? - Co bylo vedle odvolání ředitelů kulturních institucí Staňkovi vyčítáno?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se