Hra o trůny je o Evropě, která neexistuje. Je o Evropě přesně v té verzi, jak bychom ji nechtěli mít. Sice lákavé, ale naše nuda v Evropě je pro život mnohem vhodnější. A navíc to, podle účasti v evropských volbách, nuda přestává být. Nuda a zklamání jsou naopak slova, která se spíše hodí na závěr Hry o trůny. Realita si to nějak prohodila s fikcí.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Proč se náhle zajímáme o Evropskou unii?
  • Kde je podobnost mezi Hrou o trůny a naším světem?
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se