Sociální demokraté rozhodovali o další účasti ve vládě, až se rozhodli, že se jim vlastně rozhodnout nechce. Předseda Jan Hamáček dostal k dispozici demise svých ministrů a má mandát dál jednat. Rozhodnout se ve finále může sám. Stále tak není zřejmé, jak to s vládní koalicí ANO a ČSSD dopadne ani dokdy bude jasno. Dlouho avizovaný den D se opět odkládá. A to tak, že na neurčito.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se