Sociální demokraté rozhodovali o další účasti ve vládě, až se rozhodli, že se jim vlastně rozhodnout nechce. Předseda Jan Hamáček dostal k dispozici demise svých ministrů a má mandát dál jednat. Rozhodnout se ve finále může sám. Stále tak není zřejmé, jak to s vládní koalicí ANO a ČSSD dopadne ani dokdy bude jasno. Dlouho avizovaný den D se opět odkládá. A to tak, že na neurčito.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









