Důležitá zpráva, která by mohla změnit byznys telekomunikačních firem v celé Evropě, ve středu dorazila z Bruselu do Prahy. Evropská komise viní dva největší české operátory T-Mobile a O2 a provozovatele infrastruktury Cetin z porušování antimonopolních předpisů Evropské unie tím, že jejich dohoda o sdílení sítí omezuje konkurenci.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




