Obyvatele Sao Paula nedávno vystrašil zvláštní úkaz. Kolem třetí hodiny odpoledne se největší město Brazílie zahalilo do tmy. Lidé nevěděli, co se děje, a na sociální sítě dávali fotky ztmavlé oblohy. Brzy ale odhalili důvod zvláštního "zatmění". Silný vítr přinesl do Sao Paula dým z hořícího amazonského pralesa, který je od tohoto města vzdálený zhruba tři tisíce kilometrů.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






