Vrcholoví manažeři a majitelé firem digitalizaci považují za cestu, jak v řadě oborů překonat tíživý a dlouhodobý problém nedostatku lidí. Firmám zvyšuje efektivitu a konkurenční výhody a pracovníci mají možnost proškolení a zvýšení kvalifikace, a tím i příjmů. Digitalizace tak pro zaměstnance není hrozbou. Shodli se na tom účastníci konference s názvem Digitální budoucnost firem − recept úspěchu, který v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně uspořádala v den jeho zahájení 7. října Česká manažerská asociace (ČMA).

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se