Vypadá to, že se čeští vojáci konečně dočkají. V prvním prosincovém týdnu by armáda měla podepsat smlouvu na nákup osmi radarů MADR. A krátce poté by podle informací HN měl být podepsán s americkou vládou i nákup dvanácti bojových vrtulníků firmy Bell. Nákup pomůže i českému průmyslu − české firmy získají až třicet procent zakázky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











