Šimůnek je CEO agentury Wavemaker

Mediální agentura Wavemaker mění strukturu vedení společnosti. Do nově zřízené pozice generálního ředitele byl jmenován Ondřej Šimůnek (44), který agenturu vede od roku 2015.

Schwarzová posílila vedení Air Bank

Soňa Schwarzová (47) se stala členkou nejvyššího vedení Air Bank. Na starosti má péči o zaměstnance. Dříve pracovala pro České dráhy, Komerční banku či Société Générale v Paříži.

Lukáš se stal novým ředitelem v ABB

Generálním ředitelem technologické společnosti ABB ČR byl jmenován Vítězslav Lukáš (45). Zaměří se na další rozvoj firmy. Střídá Tanju Vainiovou, která bude působit v Curychu.

Jína je tiskovým mluvčím Škody Auto

Pavel Jína (27) je novým PR manažerem a tiskovým mluvčím automobilky Škoda Auto pro český trh. Nahrazuje Vítězslava Pelce, který přechází do oddělení marketingu společnosti.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru