Zemědělští inspektoři vyrazili na první pole postižená hraboší kalamitou, aby zhodnotili, zda je nutné na nich plošně aplikovat jed na hraboše Stutox II. To i přes velkou kritiku ekologů povolil resort zemědělství. "Zatím ale k plošné aplikaci na pole nedošlo," ujistil ve čtvrtek předseda Zemědělského svazu ČR Martin Pýcha.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






