Není to tak dávno, co Česko a Slovensko tvořily jeden stát. Pro některé zaměstnance českého T­-Mobilu a slovenského Slovak Telekomu se tyto časy trochu vrátily. Německá telekomunikační firma Deutsche Telekom vlastní mobilního operátora v Česku i slovenský Slovak Telekom. V roce 2016 začala personálně propojovat řízení obou poboček. Cílem bylo zefektivnit fungování obou firem a přirozeně i snížit náklady. V čele obou společností stojí stejný ředitel, stejný člověk řídí obě právní oddělení a nakonec i Jitka Adámková řídí personální zdroje v obou zemích. Přiznává, že proces spojování nebyl vždy bezproblémový a rozdíly existují.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se