V Česku zemře ročně asi sto tisíc lidí a přibližně stejný počet se narodí. V panice kolem nového onemocnění koronavirem je tedy třeba zdůrazňovat, že v naší zemi byly dosud diagnostikovány pouze desítky případů a nikdo zatím nezemřel. Je ale velmi pravděpodobné, že z desítek se v řádu dnů zřejmě stanou stovky a některý z nemocných i zemře. Vše bude záležet nejen na rozšíření nemoci samotné, ale také na tom, jak často budeme případné pacienty testovat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








