Théodore Pléros poslední dva týdny dochází do své ordinace na východě Bruselu minimálně. Po většinu dne sedí doma ve svetru a telefonuje. Sdružení praktických lékařů se dohodlo, že kvůli koronavirové pandemii budou chránit pacienty i sebe sama, a omezí kontakt s klienty. Co jde, má se vyřizovat po telefonu. Odhaduje se, že 50 až 100 hovorů denně se týká nové nákazy. Jedenáctimilionová země je od 18. března v karanténě a jindy ležérní Belgičané znervózněli, když začal počet hospitalizovaných narůstat o stovky denně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



