Některé německé firmy přestávají kvůli hospodářským dopadům koronaviru platit nájem za prodejní prostory. Firmy využívají toho, že kvůli epidemii němečtí politici přijali opatření, které zakazuje výpověď z nájmu za jeho nedoplatky v období od 1. dubna do 30. června letošního roku. Bylo přijato hlavně kvůli ochraně lidí, kteří jsou teď bez příjmů a mohli by přijít o střechu nad hlavou. Opatření ale počítá s tím, že nájemníci peníze do konce června 2022 doplatí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








