Od příštího roku by mohlo stravenky dostávat méně lidí než dnes. Zaměstnavatelé by jim místo nich vypláceli peníze přímo na účet. Takzvaný stravenkový paušál v pondělí schválila vláda v rámci širšího daňového balíčku. Slibuje si od něj, že příspěvek na stravování nově dostanou i lidé, jejichž firmy tento benefit dosud nenabízejí kvůli vysoké administrativě a platbě provizí vydavatelům stravenek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








