Pozitivní testy na covid-19 měli i další účastníci akce Bulhar Grigor Dimitrov, Chorvat Borna Ćorić a Srb Viktor Troicki. Djoković se nakazil na turnaji v chorvatském Zadaru. Premiér Andrej Plenković před turnajem řekl, že akce má být reklamou na Zadar i Chorvatsko. To se ale nezdařilo. Pořadatelé jsou kritizováni za nedodržení ochranných opatření proti šíření nákazy. Ministr zdravotnictví sousedního Slovinska Tomaž Gantar v pondělí dokonce nevyloučil, že jeho země opět zavře své hranice s Chorvatskem. To by tvrdě dopadlo na chorvatský turistický ruch, který se zotavuje po koronavirové pandemii.

Související
Newsletter

Sedmička HN

Život jsou povinnosti i radosti. A proto tu je newsletter Sedmička - každé ráno v sedm vám přinese sedm tipů na podnětné a zajímavé čtení z domova i ze světa. A k tomu pár nápadů, čím se zabavit nebo čím potrápit mozkové závity.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru