Nejen v souvislosti s koronavirovou krizí, ale v poslední době především právě kvůli ní jsme svědky zajímavého fenoménu, a sice rozdílného vývoje akciových trhů, zejména ve Spojených státech, a reálné ekonomiky.

Zatímco ceny akcií poslední dobou rostly celkem obdivuhodnými tempy, reálná ekonomika se potýká s hlubokou recesí doprovázenou vysokou nezaměstnaností.

Co za tímto sice zajímavým, ale taktéž pro mnohé zneklidňujícím fenoménem stojí?

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se