O šestý týden dovolené by brzy mohli přijít zaměstnanci Českých drah. Kvůli očekávané až dvoumiliardové ztrátě státní dopravce vymýšlí, kde ušetřit, a proto zvažuje, že omezí benefity. Skončit by v budoucnu mohly také až stovky lidí v administrativě, připustil šéf drah Václav Nebeský. Kvůli boji s virem od poloviny března na několik týdnů přestala většina Čechů vlakem jezdit. S uvolňováním opatření se do vlaků vracejí, cestujících i tržeb je ale proti loňsku stále méně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









