O šestý týden dovolené by brzy mohli přijít zaměstnanci Českých drah. Kvůli očekávané až dvoumiliardové ztrátě státní dopravce vymýšlí, kde ušetřit, a proto zvažuje, že omezí benefity. Skončit by v budoucnu mohly také až stovky lidí v administrativě, připustil šéf drah Václav Nebeský. Kvůli boji s virem od poloviny března na několik týdnů přestala většina Čechů vlakem jezdit. S uvolňováním opatření se do vlaků vracejí, cestujících i tržeb je ale proti loňsku stále méně.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se