Když se před půlstoletím rozpadli Beatles, nebyli jejich členové žádní chudáci. Ale přes vpravdě globální působnost, rekordní prodeje singlů i alb a další komerčně úspěšné aktivity, které lemují éru Brouků, John, Paul, George a Ringo opravdu zbohatli až během sólových kariér. Ne že by byli úspěšnější než Beatles. Měli však tu smůlu, že doba největší slávy skupiny spadá do éry, kdy jejich vlast vysoké výdělky extrémně danila.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









