Lockdown funguje teprve druhý den a člověk, který jde svojí povolenou cestou do práce a z práce, vidí, že donedávna jen poloprázdné ulice skutečně osiřely. Lidé vzali útokem obchody ve středu a čtvrtek se vyznačoval poklidnou ospalostí i tam, kde je ještě stále provoz. A není toho málo, jak řekl multiministr Karel Havlíček, z maloobchodních provozoven zůstává otevřených padesát procent.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



