Lockdown funguje teprve druhý den a člověk, který jde svojí povolenou cestou do práce a z práce, vidí, že donedávna jen poloprázdné ulice skutečně osiřely. Lidé vzali útokem obchody ve středu a čtvrtek se vyznačoval poklidnou ospalostí i tam, kde je ještě stále provoz. A není toho málo, jak řekl multiministr Karel Havlíček, z maloobchodních provozoven zůstává otevřených padesát procent.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se