Druhá vlna pandemie covidu-19 přišla v Singapuru letos v květnu. Denně se tehdy nově nakazilo kolem 900 lidí. Vláda reagovala celoplošným lockdownem ekonomiky. Po zhruba pěti měsících se život postupně vrací do normálu. Přesto se tam stále nosí roušky, na veřejnosti se nesmí scházet více než pět lidí a společenské akce jsou stále zakázány. Denně se koronavirem nově nakazí kolem pěti místních.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




