Lůžka v nemocnicích se rychle plní a zdravotníků kvůli nákaze koronavirem naopak ubývá. Nemocnice hledají pomoc mimo jiné také u mediků. Asistují sestrám a lékařům nebo pracují třeba na odběrových místech. "Za tu situaci jako takovou rádi nejsme, ale znamená pro nás obrovskou příležitost vyzkoušet si práci v nemocnici, fungovat za vypjaté situace," říká student pátého ročníku 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Tomáš Jelínek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





