Lůžka v nemocnicích se rychle plní a zdravotníků kvůli nákaze koronavirem naopak ubývá. Nemocnice hledají pomoc mimo jiné také u mediků. Asistují sestrám a lékařům nebo pracují třeba na odběrových místech. "Za tu situaci jako takovou rádi nejsme, ale znamená pro nás obrovskou příležitost vyzkoušet si práci v nemocnici, fungovat za vypjaté situace," říká student pátého ročníku 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Tomáš Jelínek.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se