Pandemie koronaviru je v Česku zatím na ústupu, stále větší množství firem se však propadá do existenčních problémů a obává se, že bude ještě hůř. Reprodukční číslo R, které ukazuje, kolik dalších osob v průměru infikuje jeden nakažený, včera kleslo na hodnotu 0,8. V tomto stavu měla vláda podle slov bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) začít uvolňovat současná opatření proti šíření nemoci covid-19. Jak se ale ukazuje, rozvolňování potrvá mnohem déle, než si podnikatelé představovali.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se