Pandemie koronaviru je v Česku zatím na ústupu, stále větší množství firem se však propadá do existenčních problémů a obává se, že bude ještě hůř. Reprodukční číslo R, které ukazuje, kolik dalších osob v průměru infikuje jeden nakažený, včera kleslo na hodnotu 0,8. V tomto stavu měla vláda podle slov bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) začít uvolňovat současná opatření proti šíření nemoci covid-19. Jak se ale ukazuje, rozvolňování potrvá mnohem déle, než si podnikatelé představovali.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







