Naší obrovskou výhodou je, že nejsme "pragocentričtí". Zákazníkům kdekoliv v republice nabízíme stejný komfort v podobě regionálních týmů a obchodních zástupců, kteří za zákazníkem dojedou prakticky kamkoliv a pomohou s řešením výzev nejen z oblasti infrastruktury. Zákazník tak může kdekoliv v České republice využívat ty nejkvalitnější služby od společnosti Vodafone, které jsme po spojení s UPC ještě výrazně rozšířili. Pro každého jsou tak dostupné ty nejnovější produkty, jako například SDN (softwarově definovaná síť), která umožňuje spravovat připojení poboček v jednotném uživatelském prostředí bez ohledu na to, od jakého poskytovatele koncovou přípojku máte a kde se zrovna nacházíte. Využívat můžete i celosvětově největší síť GDSP, která zajistí, že senzory připojené do internetu věcí (IoT) vám budou fungovat po celém světě, nejen ve vašem regionu.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením k newsletteru beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru