Sobotní večírek v teplickém hotelu, kterého se navzdory vládním opatřením účastnili vysoce postavení lidé, má stále dozvuky. Jeho aktéři kvůli účasti na oslavě narozenin tamního podnikatele a bývalého vlivného politika ČSSD Petra Bendy postupně ztrácejí své posty. Po šéfovi Národní sportovní agentury Milanu Hniličkovi (za ANO), který rezignoval na post poslance, přišel o místo liberecký policejní ředitel Vladislav Husák. Dojít může i na místopředsedu Rady České televize Jiřího Šlégra.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se